• وبلاگ : آقاشير
 • يادداشت : فعاليت ها گاهنامه عطش دانش
 • نظرات : 0 خصوصي ، 3 عمومي
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   

  سلام دوست عزيز

  من نيما هستم مدير وبلاگ تنهايي مرامه عشقه

  با توجه به پايين بودن بازديد هاي كليه وبلاگهاي پارسي بلاگ نسبت به مهين بلاگ و بلاگفا براي بالا بردن ميزان امار بازديد از وبلاگهاي پارسي بلاگ ازتون دعوت ميكنم با قرار دادن لينك باكس ما هم به بالا رفتن امار وبلاگ خودتون هم پر محتواتر شدن وبلاگتون تو موتور هاي جستجو و در نهايت بالا رفتن امار كلي وبلاگ هاي پارسي بلاگ كمك كنيد. شما با قرار دادن لينك باكس تو وبلاگتون لينك ثابت دريافت ميكنيد.

  براي بهتر شدن هيچ وقت دير نيست

  منتظر شما هستيم

  لطفا نام وبلاگ من رو از Gameshot به عکس ها و بازيهاي کامپيوتر تغيير بده.
  پاسخ

  چشم

  فرزندان اسلام ، حافظين دين مقدس اسلام و مدافعين انقلاب و عزت اسلامي ...
  به گوش باشيد که بهاييت با حيله ها و نيرنگ هاي بسيار در صدد گسترش و انتشار عقايد خود است و اينجاست که وظيفه ي ما مبارزه و جان سپاري براي محافظت از اسلاممان و دين عزيزمان است .
  مبارزه و جلوگيري از عقايد پوچ و بي اساس بهاييت وظيفه اي است که همه ي مسلمانان بايد آنرا با تمام وجود انجام دهند .
  براي جلوگيري از پايمال شدن خون شيعيان حضرت علي (ع) و اعلام نفرت خود از حرکت ها و نفوذ هاي بهاييت در انتشار مقالات و نوشته هاي ضد بهايي بگوشيد .
  سايت ايران سهراب بنا بر وظيفه اي که بر روي دوش خود احساس مي کند در اين اقدام بزرگ پيشتاز شده و از شما وبلاگ نويسان و نويسندگان وب درخواست مي کند تا به کمکش بياييد . از اين رو مي توانيد با انتشار نوشته هاي ايران سهراب در وبلاگ ها و وب سايتهاي خود در مبارزه با اقدامات بهاييت همراه شويد .
  همچنين مي توانيد با قرار دادن کدهاي زير در وبلاگ هاي خود به بخش بررسي و نقد بهاييت که از پرطرفدارترين بخش ايران سهراب محسوب ميشود لينک دهيد تا بسياري از افرادي که ممکن است به دام بهاييت بيافتند با اين فرقه پوچ وحشي آشنا شوند .



  با قرار دادن کد بالا لوگويي در ابتداي وبلاگتان و در گوشه سمت راست اضافه مي شود که کاربران با کليک بر روي وبلاگ به بخش بررسي و نقد بهاييت راهنمايي مي شوند . نمونه اي از اين کد در وبلاگ نقد و بررسي بهاييت قرار گرفته است که مي توانيد قبل از قرارگيري در وبلاگتان نمونه اي از آن را ببينيد